.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

niedziela, 11 listopada 2012

Kochani proszę o pomoc w zdobyciu leku dla mojego Brata... !!!

Witam Was Kochani.
Moi Mili zwracam się do Was z serdeczną prośbą
o pomoc w zdobyciu leku dla mojego brata
Kochani może ktoś z Was ma rodzinę , znajomych w Ameryce i moglibyście mi pomoc w zdobyciu leku który jest tam dostępny
jest to witamina B17

Mój brat jest bardzo chory choruje na raka złośliwego. 

Od ponad 5 lat walczy z tą chorobą  jest  po  dwóch operacjach  i kilku chemiach, ale to nie pomogło zatrzymać  i pokonać choroby,  dzięki Panu Bogu jest z nami.
Od 2 tygodni przyjmuje wspomniana witaminę , którą odkupił od kogoś tu w Polsce , ale żeby kontynuować to leczenie potrzebuje kolejnej dawki tego leku , dzięki , któremu jakby ta choroba się zatrzymała .
Kochani nigdy o nic nikogo z Was nie prosiłam , ale teraz proszę jeśli możecie pomóżcie za co z całego serca serdecznie dziękuję w imieniu swoim i mojej rodziny.

A tu link z lekiem , którego potrzebuje mój
Brat :

5 komentarzy:

Aga Strzęciwilk pisze...

akurat nie znam tego leku, może dlatego, że to z daleka. Popytam wśród znajomych za granicą na Facebooku.Trzymaj się i dużo sił życzę

Joanna pisze...

Agnieszko z serca Ci dziękuję.

Wyspa moich snów pisze...

Joasiu przez stronę którą dodałaś można zamówić ten lek do Polski

Aga Wa pisze...

Witaj niestety sama nie mogę pomóc ale udostepniłam na portalach inforamacje...moze ktos sie zglosi z moich znajomych kto mógłby Ci pomoc .fajny blog sledzę na bieząco

Alina pisze...

Witam Cie ...Ja mieszkam w Stanach, jesli podasz mi adres na ktory maja wyslac , to zamowie....
Napisz do mnie na :
alexisgobelin@yahoo.com
Pozdrawiam serdecznie

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...