.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

piątek, 30 listopada 2012

Eko-Zima w żarówce - praca konkursowa...!

Kochani jeśli podoba Wam się   moja praca to proszę o   głosy   klikając  na poniższy link  i   tam
 LUBIĘ TO !
Proszę o głos na moja pracę za który bardzo dziękuję:)


 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=500920389929873&set=pb.357115044310409.-2207520000.1354313376&type=3&theaterPracę tą wykonałam  tak na szybko dziś , ale kiedy przeczytałam ogłoszenie o konkursie od razu wiedziałam co chcę zrobić bałam się jedynie o to czy zdążę się wyrobić na czas , ale udało się ,
moja praca to " Zima w żarówce " ozdoba wykonana z przeznaczaniem do przyklejenia w aucie oraz w każdym pomieszczeniu według gustu i uznania ja tą pracę zrobiłam z surowców wtórnych i będzie ozdobą mojego samochodu.
Przepraszam za jakość zdjęć , ale nie mam dobrego aparatu.

 Uwielbiam kształt żarówki  i  to co z niej  można wyczarować , dlatego z przyjemnością wdrażam w życie swoje pomysły, a efekt końcowy oceńcie Kochani sami .A  tak prezentuje się w całej  swej  okazałości  Pozdrawiam Joanna:)

3 komentarze:

Avelina pisze...

Rewelacyjny pomysł z tą żarówką :)
Pozdrawiam :)

Małgorzata Chrobak pisze...

Niesamowita i magiczna dekoracja:)

Misz Masz Artystyczny pisze...

Wspaniały pomysł na ponowne wykorzystanie żarówki. Uwielbiam rzeczy zrobione z recyklingu :) Pozdrawiam i zapraszam do mnie.

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...