.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

niedziela, 24 marca 2013

Czar żarówek .....:)

Wczoraj  przeczytałam  na FB taka wiadomość,


To był świetny  pomysł sam miodzio paluszki lizać
tak przy sobocie kolacja  przy świecach miły, romantyczny  i nastrojowy  wieczór  oby zaowocował  w pomnożenie kraju  kto wczoraj  zgasił światło to się okaże za jakiś czas , ...
Ja nie zgasiłam natomiast  w symbolicznym geście oszczędności związanych z powyższym zdjęciem, znalazłam sposób  na reanimację zgaszonych żarówek.
Zawsze  byłam bardzo ciekawa jak wygląda żarówka od środka co ona tam w sobie kryje  i  jak to jest ,że świeci ,aż takich tajników nie odkryłam , ale od małej dziewczynki  byłam  zafascynowana jej   kształtem i  urokiem dla mnie to był świat w zaczarowanej kuli.
Dziś  i ja tworze moje małe bajki w żarówce.
Moja  przygoda z reanimacja żarówek  powstała juz jakis czas temu, szkoda ,że prędzej  ich nie fotografowałam , ale na błędach człowiek się uczy .
Tego malca postanowiłam umieścić w żarówce


Zawieszka z pająkami w żarówkach
I na koniec 
choinka w żarówce , praca konkursowa , 
w której zdobyłam wyróżnienie :) Miło mi będzie jeśli moje prace będą  dla Was inspiracją.

Na mnie już czas to teraz  coś do poduszki ..:)
Posłuchajmy razem .....
Dobranoc  Kochani dziękuje za to ,ze Jesteście !!!
Pozdrawiam serdecznie
Joanna...:)

Brak komentarzy:

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...