.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

środa, 13 marca 2013

Dzień dobry...:)

Witam Was  moi Mili 
Drogi Przyjacielu...
Radość przynosisz przychodząc w gości. Chcę Ci podziękować za to skromnie, najprościej. Za każdy wpis, serdeczny komentarz, lecz przede wszystkim za to, że o mnie  pamiętasz. 
Uśmiech zostawiasz, podarek tak cenny, ślę swój dla Ciebie, niech będzie wzajemny. 
 Czas na chwile relaksu ,zapraszam na popołudniowa kawkę i ciasto,a dla osłody życia po rozpieszczam słodkościami, zapraszam na czekoladę z bakaliami,
proszę częstujcie się ...:)


"Wielkie jest szczęście , gdy wśród szarego błota
znajdziesz kamyczek ze szczerego złota
lecz o wiele większe ,gdy w bezmyślnym tłumie
znajdziesz człowieka , który Cię
ZROZUMIE"***Serdecznie pozdrawiam i  życzę miłego dnia***

Pozdrawiam Joanna...:)


4 komentarze:

Anonimowy pisze...

to Ty jesteś kamyczkiem ze szczerego złota.Pozdrowionka Ania

Joanna Langowska pisze...

Aniu z serca serdecznie dziękuję , staram się odwzajemnić to co od Was dostaję , pozdrawiam :)

Kasia M pisze...

aż ślinka cieknie-ciach wygląda pysznie

Joanna Langowska pisze...

Kasiu to na prawdę bardzo pyszny sernik na zimno i szybki do zrobienie:) polecam warto go zrobić rozkosz dla podniebienia.

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...