.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

poniedziałek, 11 marca 2013

Dzień Pań i Panów ...:)

Witam  Was Kochani :)


Przyjmijcie spóźnione lecz nie mniej serdeczne życzenia z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn.
Życzę Paniom aby ten wspaniały dzień trwał całym rokiem  i oby   każda z nas każdego dnia czuła się piękna doceniana i wyjątkowa  dla tego jedynego , natomiast   Mężczyznom życzę wytrwałości   i  zrozumienia dla naszych  kaprysów i humorów cóż Panowie  czasem z nami macie źle , ale wiedzcie ,że  bez nas byłoby Wam jeszcze gorzej !
Życzę dużo zdrowia ceńmy to co mamy.:):)

2 komentarze:

Danka Witkowska pisze...

Joasiu jesteś kochana,że w tych trudnych dla siebie chwilach jesteś z nami i pamiętasz o nas.Dziękuję:)

Joanna Langowska pisze...

Danusiu ja tez Wam dziękuję ,że macie czas dla mnie i ,że tez pamiętacie o mnie jest mi miło ,że ktoś zawsze na mnie tu czeka , pozdrawiam serdecznie:)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...