.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

poniedziałek, 11 marca 2013

I znów zima ...:)

 Powrót Zimy !!!
Wczoraj z rodzinka  odwiedziłam   województwo  pomorskie,  
jadąc podziwiałam  piękne widoki  jakie dała  nam  w prezencie zima .Bardzo mi się podobają zimowe     pejzaże , wszędzie śnieżna  biel , kryjąca wszelkie niedoskonałości otaczającego nas świata.
Śnieżna biel dająca poczucie czystości ...

  Droga ...Most  wjazd  do miasta...

Skrzyżowanie w mieście...

 Cmentarz -  miasto ciszy ...


 W drodze powrotnej zatrzymaliśmy  się przy zabytkowym pałacu , którego  historia sięga 18   wieku ...

Ruiny zabytkowego   pałacu  w Kamieńcu ...
 Budowę barokowego pałacu ukończono ok. 1720 r. Posiadłość należała do rodu von Finckensteinów. W latach swojej świetności zwany był pruskim Wersalem. W pałacu od 1 kwietnia do końca czerwca 1807r  rezydował cesarz Napoleona Bonaparte. W 1945 r. wspaniała rezydencja została spalona.

Brama główna...


Ruiny zabytkowego zamku ...


A  tak wyglądał kiedyś ...

 

Więcej zdjęć  w linku poniżej  zapraszam do lektury ...

Miło spędziliśmy  niedzielne przed popołudnie  z wyjazdu zostały miłe wspomnienia ,zdziwieni   bylismy ,że tyle śniegu tam było , a u nas nic , dziś od rana wieje i u nas , wiec piękno Zimy  mogę podziwiać u  siebie , a śnieżna biel zagląda  mi do okna, cieszę się , choć wiem , że są tacy , którzy nie cierpią już tej  zimy.
Dla  mnie każda pora roku jest   piękna , ponieważ  niesie ze sobą piękne i  niepowtarzalne klimaty  ...


Czas podróży  umilało nam radio  RMF FM , a w nim moje  ulubione piosenki , które dedykuje Wam Wszystkim lubiącym   i nie lubiącym   Zimę ...

Posłuchajmy razem...
Miłego wieczoru   , pozdrawiam...:)

2 komentarze:

kasia pisze...

Zima faktycznie jest piękna ale ja już tęsknię za wiosną tymi kolorami i ciepełkiem :)
Pozdrawiam :)

Joanna Langowska pisze...

Kasiu Twoje marzenia są do zrealizowania musisz poczekać jeszcze tylko parę dni , a ciepełko i piękne kolory ubarwia każdego z nas , pozdrawiam serdecznie:)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...