.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

poniedziałek, 25 marca 2013

Miłego dnia:)


 Witam Was Kochani:)
Bardzo proszę wszystkich moich Znajomych o pomoc w głosowaniu dla naszej Kochanej Joli - Pani Niteczka, która startuje w konkursie Szyciowy Blog Roku .
Ja już zagłosowałam , a TY??? nie zwlekaj kliknij w link poniżej i kliknij na pasek GŁOSUJ przy blogu Pani Niteczki , zachęcam i proszę o głosy niech nasze rękodzieło w każdej dziedzinie będzie górą niech o nas usłyszy jak najwięcej Ludzi !!! 

Niech powiedzenie
"Cudze chwalicie, a swego nie znacie stanie się mitem..... " 
 życzę miłego dnia , a po oddaniu głosu czyli zrobieniu czegoś dobrego dla innych na pewno to będzie miły i dobry dzień !!!
Moje   niebo i moje słonce !!!

Znów mamy poniedziałek , a podobno jaki poniedziałek tak i reszta tygodnia, ja zaczynam  dzień  od  fryzjera i wizytą u lekarza , patrząc na swój kalendarz  to już mam zarezerwowane terminy na wyjazdy aż do środy już pragnę soboty , bo wtedy  mam wolne od  wyjazdów, ale to   nie oznacza ,że nic   nie tworzę pracuje pracuje , ale o tym w    następnym poście:)
Dziś tak pięknie i słonecznie szkoda ,że nadal tak chłodno u mnie jeszcze -1*C
Ok mykam  robić się na bóstwo , będę zwabiać zajączka z prezentami  w końcu Święta za pasem , kto wie może i do mnie trafi :)
Pozdrawiam Wszystkich  bardzo serdecznie i życzę dużo zdrowia Wszystkim a przede wszystkim Tym , którzy zdążyli   się załapać na przed świąteczną  grypę , dbajcie o siebie , bo ja już miesiąc jak leczę skutki grypy zjadłam przez trzy tygodnie 54 antybiotyki i to nic nie pomogło jedynie nabiło mi ciśnienie 150/100 i wierzcie mi nie wiedziałam  co się ze mną dzieje...
 dopiero moje aloesy i suplementy zaczęły zwalczać tego wirusa...
Pozdrawiam  i przesyłam słoneczne buziaki ...:)

 Bardzo lubię tą piosenkę , posłuchajmy razem...
 Miłego dnia Kochani 
proszę o głosy dla Joli 
pozdrawiam 
Joanna:)

Brak komentarzy:

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...