.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

niedziela, 31 marca 2013

WESOŁYCH ŚWIAT KOCHANI:)
 Kochani życzę Wam 
Zdrowych i radosnych Świat Wielkanocnych 
dużo zdrowia i wiele Łask Bożych od Zmartwychwstałego Jezusa
niech Wam i całym Waszym Rodzinom Błogosławi  każdego  dnia na nowo
i  zlewa na Was zdroje Łask , które są najbardziej Wam potrzebne.
Kochani  życzę wiary  i niegasnącej  nadziei na lepsze jutro , życzę  dobrych myśli , radosnego serca , pogodnego nieba
oraz błogosławionych spokojnych i rodzinnych Świąt .

WESOŁEGO ALLELUJA   
Klik ! Klik!
http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/koi20pqg5cvba3ll7oosvs5q96/indexweb.htm POZDRAWIAM SERDECZNIE:)
JOANNA

4 komentarze:

Joanna pisze...

Radosnych Świąt! :)

kasia pisze...

Joasiu ja życzę dużo spokoju w te Piękne choć zaśnieżone Święta :)

Danka Witkowska pisze...

Joasiu radosnych i spokojnych świąt i oby do wiosny":)

Joanna Langowska pisze...

Serdecznie dziękuję Dziewczyny i życzę miłego śnieżnego poniedziałku :)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...