.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

czwartek, 4 kwietnia 2013

Dziękuję , dziękuję , bardzo dziękuję...:)


Kochani spotkała mnie bardzo przemiła niespodzianka prezent na Wielkanoc,
zostałam  zauważona jako Rękodzielnik i zaproszona na portal


Joanna LangowskaGaleria Sart - to jedna z najstarszych i najpopularniejszych galerii sztuki w polskiej sieci
 jestem bardzo zaszczycona i mile zaskoczona.
Bardzo , bardzo serdecznie dziękuję za to  zaproszenie.

Drugą ważną dla mnie wiadomością jest zaproszenie do współpracy  powstającego 
największego w Polsce sklepu z Rękodziełem, bardzo się cieszę i bardzo dziękuję za tą ofertę.

Trzecią bardzo ważna wiadomością, która otrzymałam  już jakiś czas temu ,  ale ze względów rodzinnych nie mogłam prędzej  się do tego zabrać z powodu  braku  czasu   jest  zaproszenie do zaprezentowania swoich prac na wspaniałym portalu , który   znam od kilku  miesięcy 

Papierowa wiklina

zapraszam  na tą wspaniałą stronę pozytywnie zakręconych  Ludzi !!!
Również z serca serdecznie dziękuję i Anetko tak jak obiecałam  dotrzymam danego słowa , proszę jeszcze o chwilę cierpliwości, za co bardzo ,  bardzo dziękuję.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować Wam Kochani za wszystkie przepiękne życzenia Świąteczne i kartki , które  otrzymałam.
Karta ręcznie   wykonana przez Anię 770nie   znam   się  na tej  technice , ale wydaje mi  się ,że to jest  haft matematyczny, przepiękna praca byłam   bardzo zachwycona tą pracą jest  na prawdę cudna
Aniu 770 załóż  bloga świat powinien zobaczyć jakie dzieła tworzysz razem ze swoja grupą.

Kolejna praca to pudełeczko na słodkości.


Karteczka od Agnieszki , cudownie wykonana , bardzo   piękna szkoda ,że te zdjęcia nie oddają w 100 % rzeczywistego   uroku .:)


P.S.
Kochani  przeczytałam i odpisałam na Wasze mejle za które bardzo dziękuję znalazłam tam   wiele słów   uznania i wsparcia , podziwu   dla mojego   talentu.
Bardzo się smucę , kiedy czytam jak  wątpicie w same siebie i swoje możliwości .np
napisała do mnie  Koleżanka cyt:
"Asiu za to co robisz Cie podziwiam jesteś wielka i to nie ma znaczenia , że mieszkasz w  małej miejscowości , jeśli Tobie się udało to może i ja coś jeszcze osiągnę , zdradź co robisz  by osiągnąć swój sposób na osiągane sukcesy , pozdrowionka  "
Tak to prawda  to mi wcale nie przeszkadza , że mieszkam  na wsi jestem z tego powodu  bardzo dumna , bo w dzisiejszych czasach Polska wieś się odmłodziła, unowocześniła  i stała się na topie.
 Moim zdaniem by w życiu osiągnąć swój  cel nie liczy  się pozycja społeczna ni miejsce zamieszkania ,  aby dojść do wymarzonego celu  trzeba na to pracować systematycznie i wytrwale, trzeba być  cierpliwym i nie upadać pod ciężarem porażki, a wyciągnąć z tego  wnioski ,  by  nie popełniać w przyszłości tych  samych  błędów.
Swoje osiągane sukcesy zawdzięczam swoim rękom głodnym pracy 
W  dojściu do  celu  liczą się chęci i gotowość do pracy  , a to polega na tym by tej pracy szukać samemu , a nie czekać aż ona sama wpadnie w ręce, ja nie lubię się  nudzić, chyba ,że jestem chora lub  na prawdę bardzo  zmęczona. 
Natomiast czas  leniuchowania uważam ,za stratę cennych  minut , które można pożytecznie wykorzystać.
Te kilka słów dedykuje osobom z małych miejscowości  i wsi , które się tłamszą w przekonaniu ,że  nic nie osiągną same.  
Trzeba od siebie wymagać i    zmienić myślenie ,  bo  jeśli wychodzimy  z założenie ,że  nie dam rady    to już na starcie podcinamy sobie skrzydła , a jeśli   będziemy wieżyc w same siebie to co   dnia będziemy   pokonywać  same siebie i swoje możliwości udowadniając  sobie ,  że  jednak możemy osiągnąć swój wymarzony cel.
 Otrzymuje wiele podobnych  takich  mejli,   natomiast mój  talent  jak wiele razy  już pisałam to  tylko i wyłącznie Dar od Boga.
 Nie poddawajcie się Dziewczyny do odważnych świat  należy , a sukcesem jest każda praca  jaką byście nie zrobiły,  piękna , oryginalna i jedyna w swoim rodzaju 
Zrobienie czegos z niczego to sukces , który  osiąga każda z   nas tak  wiec ,
jak brzmi powiedzenie 
pracuj , pracuj , aż dojdziesz do celu , bo takim  sposobem doszło już wielu.A teraz  posłuchajmy razem ...Kochani dziękuję za wszystkie  mejle i słowa uznania ,  dziękuję za to ,że po prostu 
 Jesteście!!!

Pozdrawiam Joanna:)

3 komentarze:

Danka Witkowska pisze...

Joasiu jak to wszystko pięknie opisałaś i zgadzam się z Tobą w 100 i 200 %.Jedynie własną pracą można do czegoś dojść,trzeba tylko chcieć i uwierzyć w siebie.Ja wierzę ,że dam radę i robię wszystko,aby moje prace pokazywały również moje wnętrze i serce.Chcę aby docierały do każdego,niezależnie od pokolenia,wyznania czy statusu majątkowego itp.
Kocham to co robię i jestem z tego dumna.
Pozdrowionka zostawiam i pozdrawiam Cię Joasiu:)

Anonimowy pisze...

Joasiu jak miło zaczął się dzień!Dziękuję z serca życzę Ci DOBREGO DNIA!

Anonimowy pisze...

Gratuluję!!!Ania

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...