.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

wtorek, 2 kwietnia 2013

Dzień dobry ...:)

Witam  w poświąteczny   wtorek...:)
 Święta i po Świętach , mój dzień właśnie się zaczął :)
Dzisiaj mam lenia jeszcze nigdy tak długo  nie leniuchowałam  przed TV  w sumie szkoda czasu ,  bo mogłabym coś pożytecznego zrobić , ale żeby  mi się tak chciało jak mi się nie chce co kolwiek robić ..:). 
Za to moje dzieci od rana  lepią zająca i bałwana za oknem , piękny widok  i wiele radości z tego ,że ich  mam.
A  ja tym  czasem zapraszam Ciebie na kawkę i ciasto tiramisu  własnej  produkcji...:)


Widok z mojego okna to  moje dwa małe Kurczaczki lepiące zająca:)


Czas pognać lenia i zabrać się do pracy , a tym czasem kto lubi moja muzykę to zapraszam
posłuchajmy razem ...

Miłego dnia , a właściwie już popołudnia , pozdrawiam 
Joanna:)

2 komentarze:

Danka Witkowska pisze...

Joasiu pyszne Twoje ciasto,ale będę musiała się wziąć w końcu za liczenie kalorii po świętach,zresztą nie ja jedna zapewne.A,że masz lenia to się nie dziwie,mnie też dziś się nic nie chce,ale czas spalić te słodkości i brać sie do codziennych zajęć.Pozdrawiam kochana gorąco:)

Prezenty na każdą okazję pisze...

Leń leń...
U mnie też dominuje chociaż od rana musiałam zabrać się do pracy bo bukiet zamówiony i trzeba było go wysłać ale teraz już odpoczywam po świętach :)
Zapraszam do mnie http://bukietowo.blogspot.com/

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...