.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej miejscowości mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Prace mojej Mamy --Szydelkowe filiżanki ...:)


Kochani prace te to dedykacja i  podziękowanie  dla Was za  wszystkie motywujące opinie i komentarze .
Wiecie co Kochani  szydełko w rękach mojej Mamy   nie stygnie i pragnę Wam zaprezentować kolejne prace , które powstały  pod  wpływem wolnej  chwili , ale to na tym nie koniec i  niebawem  będą nowe  szydełkowe cacka.:)

Kolejna praca wyjechała w Polskę jako  niespodzianka dla naszej przesympatycznej koleżanki Joasi   Mazelon :)


 Już wiem ,bardzo  przypadła Joasi   do  gustu   i jest    mile zaskoczona oraz zadowolona ,właśnie dla takich   chwil   warto  żyć i  pielęgnować swoja pasję ...:)

Pozdrawiam i dziękuje w imieniu swoim i  Mamy za motywujące do  dalszej pracy w szydełkowaniu komentarze i tu  na blogu i na FB oraz  na NK.
Z  serca dziękuję za to  ,że z nami  Jesteście zarówno w tych  dobrych  jak i   tych  smutnych dla nas chwilach  ,  jeszcze raz  serdecznie dziękuję !!!

Kochani a to dedykacja od  nas dla Was ...
posłuchajmy razem...
Dziękuję   :)

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

I'm a student studying at University of Alabama and genuinely enjoy what you've accumulated
here, certainly like what you're saying and the style via which you maintain it. You are making it enjoyable and you still be certain to keep it smart. I can't wait to pick up a lot more from you.
Your website is unquestionably one of the better blogs out there right now.


Check out my web site ... kybalion

Joanna Langowska pisze...

Kybalion thank you very much, I salute...:)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...