.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

niedziela, 7 kwietnia 2013

Uwaga ważny komunikat dla RĘKODZIELNIKÓW....!!!

 Kochani dostałam zaproszenie na Jarmark Śląski  ja ze względów ograniczeń czasowych oraz wykonywanej stałej swojej  pracy  niestety nie skorzystam z tej wspaniałej   oferty , ale może któraś z Was Dziewczyny jest zainteresowana  więc proszę zapoznajcie się z poniższym artykułem  w załączniku mam  jeszcze  do  wypełnienia kartę zgłoszenia wystawcy i regulamin .

Witam!

Informuję, że w ramach VI Dni Rybnika w dniach 13-16 czerwca 2013 r. będzie zorganizowany tradycyjny już Jarmark Śląski, który jest imprezą wystawienniczo-handlową rękodzieła, przedmiotów sztuki użytkowej i artystycznej oraz tradycyjnych, regionalnych produktów spożywczych. 

Preferowane będą stoiska o charakterze regionalnym, o takim asortymencie jak:
- rękodzieło artystyczne, ozdoby, zabawki, pamiątki itp.,
- ceramika artystyczna i użytkowa, biżuteria,
- wyroby z drewna, wikliny, słomy, lnu, szkła, metali, papieru, skóry itp.
- wyroby regionalne i tradycyjne wykonane z naturalnych materiałów,
- artykuły spożywcze przygotowywane wg. tradycyjnych receptur i z naturalnych składników, w tym: pieczywo, słodycze (ręcznie wyrabiane), wypieki, drobne przekąski, potrawy, wyroby wędliniarskie, sery, miody, dżemy i konfitury, suszone owoce, przyprawy, soki itp. produkty tradycyjne, regionalne i ekologiczne.
- inny asortyment zaakceptowany przez Organizatora.

W załączeniu przesyłam Regulamin Jarmarku i Kartę Zgłoszenia Wystawcy.
Zgłoszenie uczestnistwa w Jarmarku należy przesłać najpóźniej do 10 maja 2013 r.

Stoiska handlowe będą zorganizowane wzorem lat ubiegłych na ul. Rynkowej (przed Centrum Handlowym Focus) w jednym ciągu. Zdjęcia drewianych domków (bez pełnej zabudowy) i ich wymiary są do obejrzenia na stronie: http://staropolskiejarmarki.pl/galeria/ oraz w załącznikach.

Uwaga: Preferowani będą Wystawcy, którzy zadeklarują pełną obsadę stoisk na całe cztery dni Jarmarku. 

Gorąco zapraszam,
Krzysztof Łapka
Kierownik Jarmarku Śląskiego
www.dkchwalowice.pl
tel. 513064196

Brak komentarzy:

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...