.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Zabawa "Podaj Dalej"

Witam Was Kochani:)
 
  Dwa tygodnie temu wzięłam udział  w zabawie "Podaj Dalej " u  BaniArt , która ogłosiła u siebie tą zabawę i na której bloga serdecznie zapraszam sami zobaczcie jakie cuda tworzy. Ostatnio Benia zaprezentowała  wspaniałe Komunijne Kielichy , więc zapraszam do  twórczego świata  u BeniArt  wystarczy  kliknąć na link poniżej   


Paczuszkę otrzymałam w czwartek i zobaczcie  jakie przydasie sprezentowała mi Benia

 
   Jestem  bardzo zadowolona z tej niespodzianki , ponieważ dostałam dwa świeczniki , aniołki oraz  przydasie do techniki o której od dawna myślałam , ale nie miałam na to materiałów dzięki Beni będę mogła spróbować swych sił w nowej twórczej  odsłonie jaką jest decoupage , która bardzo mi się podoba .
Beniu z serca serdecznie CI dziękuję , pozdrawiam życząc serdeczności  każdego  dnia na nowo :)

Wkrótce ogłoszę  u siebie na blogu Zabawę ''Podaj dalej '' ,    na która już dziś zapraszam zaglądając a  na pewno na dniach opublikuje posta odnośnie tej  zabway .
                              
                                        Dziękuję za uwagę , pozdrawiam Joanna:)

2 komentarze:

Danka Witkowska pisze...

Super przydasie otrzymałaś w tej zabawie.Jak to miło kogoś obdarować czymś ,a także samemu być obdarowanym :)

Prezenty na każdą okazję pisze...

Super pajączki!!!
Zapraszam do mnie po wyróżnienie :)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...