.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

wtorek, 28 maja 2013

"Auto życia" .......:)

"Auto Życia''
 Prezent dla mojego kochanego  Chrześniaka Michasia.
Auto, w którym umieściłam  Różaniec symbol   Matki Bożej , która jest nasza Matką i Opiekunką w każdy  czas , Aniołek  odnoszący się do Anioła Stróża i Ducha Świętego oraz Hostia odzwierciedlająca postać Pana Jezusa są  to bardzo ważne Wartości dla każdego Katolika, ponieważ  małym dzieckiem tak jak  autem  trzeba  sterować mądrze i rozważnie .
Auto po dodaniu innych dekoracji może również być prezentem na urodziny  , imieniny  jak również na Chrzest  i  ślub.

A tak prezentuje się Auto długości 40 cm w moim wykonaniu ...
Tył auta...


 Przód auta  i wiązanki w lepszym ujęciu ...Tyle serca włożyłam w te prace  na prawdę tak  bardzo szczerze je wykonałam dla mojego Chrześniaka
 całą noc przed Komunią dokańczałam dekoracje , ale  było warto  mój Michaś wynagrodził mi to swoim zachwytem i swą  nie opisana radością dla takich chwil warto żyć i  robić to co  robię  jeszcze większy   mam zapał do rękodzieła i pielęgnowania swojej pasji  do czego również i Was Kochani zapraszam ,  bo człowiek z pasja to człowiek  bardzo szczęśliwy , który potrafi dostrzec piękno otaczającego go świata , to człowiek , który potrafi się cieszyć z najmniejszych rzeczy , których inni nie widzą uważając to za błahostki.

Pragnę   jeszcze zaprezentować pierwsze kroki w rękodziele mojego Michała , który sam zrobił kwiatki z chusteczek pod szklanki  na stół komunijny.
Pięknie się prezentowały  ,     byłam zachwycona jak patrzyłam z jakim zapałem tworzy Michał te kwiaty    wiem jedno , że ma smykałekę  do rękodzieła trzeba tylko popracować   by rozwijał się w tej  pasji nadal.


A teraz posłuchajmy razem .....
 W  końcu udało się dokończyć te posty z wielkim trudem , ale są , a tym czasem znikam  na cały wieczór  , jak  by  mnie ktoś szukał to odnajdzie mnie w moim świecie pasji  , który  odnajduję w mej pracowni , gdzie wdrażam w życie swe pomysły i marzenia , ponieważ muszę dokończyć kolejne prace  na Festyn Rodzinny , który odbędzie się w czerwcu w szkole moich dzieci...

Pozdrawiam Was Kochani i dziękuję za to ,że po prostu Jesteście :)

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

super dzieło!!! na pewno niepowtarzalny prezent!!
Pozdrawiam z Miszmaszowej Krainy

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...