.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

wtorek, 28 maja 2013

Bombonierki okazjonalne......:)

Dekoracja bombonierki to jest to co najbardziej kocham dekorować , ponieważ mogę realizować swe pomysły.
 Ta bombonierka jest ze szczególnym przesłaniem i odzwierciedleniem uroczystości, na którą została wykonana. Kochani przyznam , że po raz pierwszy w życiu od kiedy tylko zajmuje się rękodziełem, a jest to już kilkuletni staż , bo aż ponad 10- letni zdarzyło mi się ze wzruszyłam się urokiem stworzonej prze zemnie pracy , po prostu uroda tej dekoracji przebiła moje najśmielsze oczekiwania jestem z tego powodu bardzo , bardzo szczęśliwa i dziękuje Panu Bogu za dany mi Dar. Część dekoracji bombonierki komunijnej . Aniołek niesiony na skrzydłach motyla jest to moja symbolika i przesłanie odnoszące się do Matki otaczającej dziecko swymi ramionami i opieką gdzie czuje się kochane i bezpieczne.


 Dekoracja bombonierki na uroczystość I Komunii Świętej.Posłuchajmy razem....


1 komentarz:

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...