.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

niedziela, 12 maja 2013

Majowy weekend....:)

Witam Was moi Mili po raz pierwszy w  maju :)


Uwielbiam długie weekendy ,święta i niedziele , ponieważ to jest czas kiedy  całą rodziną spędzamy go razem na łonie natury , która teraz jest coraz piękniejsza i    coraz bardziej  zachęca nas do rodzinnych spacerów i  wypraw by  naładować swe akumulatory po długiej zimie.
Nasz maj zaczął się  wypadem nad  jezioro w Witoszewie, są to  piękne i malownicze okolice , kto tam był  to wie o czym piszę , a kto jeszcze nie zwiedził moich okolic to czas  nadrobić zaległości na prawdę warto , polecam...:)

Ja z moimi małymi  mężczyznami  w oddali...


Mój Mąż i najmłodszy syn Krzysiu ...Bardzo kocham przyrodę  uwielbiam być pośród natury tam się wyciszam  i z przyjemnością odpoczywam.
Pośród przyrody zbieram inspiracje do moich artystycznych prac, 
a ten  widok  to jak balsam dla moich oczu łabędź .
 Mogłabym patrzeć na nie bez przerwy swą  urodą i poruszaniem się za każdym razem jeszcze bardziej podbijają me serducho , zobaczcie sami jak ich nie kochać....


Zrobiłam sobie mały urlop w blogowaniu i na krótki czas w rękodziele, ale zaczęłam już nadrabiać zaległości Po długiej wiosennej zimie musiałam jak każda z Was  nadrobić zaległości w życiu  realnym związane z  gospodarstwem przydomowym.:)
Przez ten czas  nie leniuchowałam po mimo nadmiaru obowiązków domowych znalazłam czas na rękodzieło nakręciłam sporą ilość  rurek  i zdążyłam wypleść już jeden kosz reszta prac w mojej  głowie ,czeka na realizację , którą na dniach  wykonam:)A  na koniec serdecznie dziękujemy za wszystkie zdjęcia naszemu fotografowi Ani .
Fotografia to pasja mojej córki , która uwielbia zachody słońca  i piękno otaczającej nas natury ..:)
  A tym czasem .... Posłuchajmy razem... 
 Pozdrawiamy Was Kochani majowo 
Dziękujemy za to ,że po prostu Jesteście....

:):)

2 komentarze:

Danka Witkowska pisze...

Joasiu ja również kocham takie widoki i najchętniej odpoczywam na łonie natury.Mam swoje tajemnicze miejsca ,gdzie cisza i spokój mnie otacza .A jeśli dobry fotograf się trafi to już jest super.Koszyczek jest piękny ,ja też teraz zaczęłam pleść i nadrabiać naukę w tej dziedzinie.Pozdrawiam gorąco i miłej nocki życzę :)

Sviloprejka pisze...

super wyszedł CI ten koszyczek :-) to są takie rurki gazetowe? u mnie w głowie też parę pomysłów na koszyczki, ale materiałowe, na razie jednak prace ogrodowe pochłaniają cały mój wolny czas. pozdrawiam serdecznie

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...