.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

niedziela, 16 czerwca 2013

Festyn Rodzinny - 15.05.2013r.

 Witam wszystkich Was Kochani ,
moich stałych i nowo-przybyłych Obserwatorów mojego  bloga
 Ostatnio znów miałam  bardzo prawowite dni, wykonywałam prace na Festyn Rodzinny w ZS Zalewo , który odbył się 15.06.2013r., efekty mojej pracy  oceńcie Kochani  sami.
Jak sam tytuł posta wskazuje tematem głównym jest Rodzina i w tym kierunku zrobiłam jedna z prac...
 Rodzina
 to najcudowniejsza i najbardziej wartościowa Inwestycja w Życiu każdego z nas jaką Pan Bóg nas obdarza , więc doceniajmy to co dostajemy od Życia...:)
"Rodzinne Auto Życia" ,
 symbolika jaką zamieściłam w tym Aucie jest głębokim i wymownym przesłaniem odnoszącym się do Rodziny.
A oto  dekoracja najbliższa  memu sercu ,  przypomina mi  mój rodzinny dom...)

Filiżanka - " złudzenie" ... zapraszam na herbatkę kwiatową...:) 


Studnia szczęścia...:)Motyl  z rajstop   mały  zwiastun radości ...:)


Zestaw prac , które wykonałam na Festyn Rodzinny w ZS Zalewo.


Tak sie prezentowały na Festynie ...
Kochani nie byłabym znów sobą gdybym nie napisała czegoś tak od serducha...wiec...Moi  Mili
  tak na koniec tego posta chciałabym Wam Wszystkim razem i każdemu z osobna podziękować za wszystkie przemiłe komentarze , odwiedziny na moim profilu Nk, Fb i tu na blogu  , oceny i mejle.
Bardzo dziękuję wszystkim moim Znajomym  za wszystkie słowa uznania i podziwu dla mojego talentu , a w szczególności z serca serdecznie dziękuję dla Pani Agnieszki Dybikowskiej , dzięki  której mogłam  stać się jednym ze sponsorów i zaprezentować swoje prace  podczas Festynu Rodzinnego w ZS Zalewo , bardzo to doceniam i jestem  bardzo wdzięczna za co jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Jestem najszczęśliwsza wtedy kiedy mogę bezinteresownie pomóc innym choć mi samej nie jest w życiu łatwo to w momencie kiedy daję coś od siebie dla innych wszystko inne idzie w cień... i tak jak w piosence poniżej mój każdy dzień z kolorów tęczy  wtedy składa się ...

Posłuchajmy razem...

   

  Kochani dziękuję za to ,że po  prostu Jesteście !!!
Pozdrawiam życząc miłego wieczorku

Joanna...;)

6 komentarzy:

Agnieszka A. pisze...

Przecudne prace,a filiżanka całkiem ujęła moje serce :)

Prezenty na każdą okazję pisze...

Piękne te Twoje prace!!!
Ja też tak mam chociaż nie mam zbyt wiele to jeśli mogę się podzielić swoimi pracami to jestem baaardzo szczęśliwa a jak jeszcze widzę zadowolenie to serducho się uśmiecha :)

Joanna Langowska pisze...

Kochane Dziewczyny z serca serdecznie Wam dziękuję za budujące słowa , jestem tego zdania ,że dobro dzielone się pomnaża i wraca ze zdwojona siłą i na swej skórze doświadczyłam ,ze tak jest , pozdrawiam i radości z dnia codziennego Wam Kochane życzę:) ściskam serdecznie:)

Slonce pisze...

Ale tu kolorowo !! A filiżanka z kwiatami powaliła mnie z nóg ;) piękne i takie oryginalne prace ! Powinna się Pani częsciej pokazywać ze swoimi pracami bo są niepowtarzalne ! :)
Pozdrawiam :)

Rękodzieło Jadzi pisze...

Przecudne prace, jestem pełna podziwu :) pozdrawiam cieplutko :)

Loyal Pat pisze...

Cudne rzeczy robisz....a i wiem jak i Ty co to znazczy tęsknić za kimś kto jest daleko
Pozdrawiam

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...