.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

poniedziałek, 17 czerwca 2013

Filiżanka - złudzenie....:)


Cześć Kochani 
miłego  popołudnia i udanego startu w nowy tydzień Wam życzę i dla osłody dnia wpadłam zaprezentować filiżaneczkę , po której pozostały mi już tylko zdjęcia i wspomnienie:)
Nie ukrywam cieszą się dużym powodzeniem ...:)


Największą zapłata jest radość z pracy , która przypadła do gustu i spełniła najśmielsze oczekiwania ...:)Pozdrawiam i dziękuję za to ,że Jesteście...:)

9 komentarzy:

Prezenty na każdą okazję pisze...

Nic dodać nic ująć ona jest piękna :)

Joanna Langowska pisze...

Serdecznie dziękuje bardzo się starałam , bo to dekoracja dla wyjątkowej Dziewczyny :)

La Casa de los Muñecos - Dulce y Salado pisze...

que bonita idea ! saludos Sara.

Emmaja535 pisze...

przepiekna filizanka i bogata jej zawartosc!

kasia pisze...

Fantastyczna filiżanka.
Pozdrawiam i miłego dnia życzę :)

monika kruszyna pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
monika kruszyna pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
nagietek pisze...

Jakie piękne:))) Pasja to coś wspaniałego - pozwala tworzyć cuda z duszą:))))
Pozdrawiam gorąco:)

monika kruszyna pisze...

http://marrietta.ru/post280390789/ sprawdź teraz powinno działać

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...