.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

piątek, 28 czerwca 2013

Kula z 50 róż...:)

Cześć moi Mili :)
Dziś zajrzałam zaprezentować moją kulę jaką wykonałam  jako podziękowanie na ręce Pani  i dla  Pani Wychowawczyni i całego Grona Pedagogicznego za cały rok wspólnej pracy i współpracy w kształceniu mojego syna. 
Jest to kwiatowa kula z 50 czerwonych róż na podstawie z  bombonierki,  jest to  wyjątkowa praca dla wyjątkowych Osób , z którymi wspaniale się mi współpracowało przez cały rok za co jeszcze raz z serca serdecznie dziękuję.

A oto....
Mały zwiastun wakacji!!!A  tak prezentuje się całość...
Pozdrawiam serdecznie życząc miłego popołudnia i do następnego posta  już teraz będę miała więcej czasu na bycie z Wami i aktywne blogowanie ,
 a dziś truskawkowe rewolucje w mojej  kuchni ,
 kto chce pomóc ?? łapka w górę!!!
oj! jej !!jaki tłum , spokojnie po mału nie pchać się dla każdego pracy wystarczy ....:D:D
wiec już wiecie gdzie dziś znikam  i w razie co gdzie mnie szukać ...:)
Tak więc Kochani  czas na mnie i posyłam Wam truskawkowe     buziole  dziękując za to ,że Jesteście ....:)

To jeszcze truskawkowo się pouśmiecham i  pomacham...:):):)I już znikam  paaaaaaaaaa....:):)

4 komentarze:

Agnieszka Cieślik pisze...

Przepiękna kula :)) Pozdrawiam serdecznie :)

Emmaja535 pisze...

Oniemialam, jak ta piekna kule zobaczylam! Cudna, cudne roze!
Buziaczki!

t-renia pisze...

przepiękna :)

Rękodzieło Jadzi pisze...

Joasiu, przecudna ta kula :) pozdrawiam

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...