.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

niedziela, 2 czerwca 2013

Rożek kwiatowy na Dzień Mamy ...:)

Witam Was moi Mili w te piękne i słoneczne niedzielne popołudnie:)
Chciałam zaprezentować    ostatnią z zaległych prac , która jest rożek na Dzień Mamy.

 Majowy zwiastun Dnia Mamy :)

Swojej Mamie podarowałam bukiecik i bluzeczkę by zawsze gdy ja włoży pomyślała o mnie...:)
Dla Ukochanej Osoby na świecie .....
 
 Są takie jedyne dłonie na świecie-
dłonie, które nigdy się nie męczą,
które w znoju nigdy nie ustają
- dłonie matki.

Jest takie jedno, jedyne serce,
serce które zawsze kocha,
które kocha miłością najgłębszą

- serce matki.

Są takie jedyne oczy,
oczy najszczers
ze,
które wszystko wybaczą -
oczy matki.

Oddaję więc Tobie, Matko,
hołd i cześć największą

dziękując Ci za to, że jestem,
za noce nieprzespa
ne
nad moją kołyską,
dziękuję Ci za wszystko - MAMO

======================================

A to mój prezent jak dostałam od swoich Dzieci :)
Filiżanki i salaterka
 cieszę się że moje Dzieci kupują mi takie prezenty  , które się przydają do użytku  codziennego i z których możemy skorzystać wszyscy  , a nie tylko ja.


Chociaż zawsze moim dzieciom powtarzam ,że nie ma piękniejszego prezentu dla mnie  jak ich przytulające mnie rączki i  nie oczekuję   nic więcej, ale po mimo to miło mnie  zaskoczą za co bardzo im dziękuję:)
Pozwólcie ,że pokaże zdjęcia do , których wracam z wielka radością  , bo te uściski dawały mi siłę do walki z poważną chorobą, o której już we wcześniejszych   postach pisałam  i którą po części już pokonałam , ale o tym w kolejnych postach.A ponadto
Uroczyście Oświadczam ,że...I  jestem z tego powodu  bardzo  dumna i szczęśliwa, ze dokonałam  najważniejszej Inwestycji Życia...

A tym czasem posłuchajmy razem......

Tą piosenkę dedykuję mojej Mamie, ponieważ tą piosenkę poznałam z  Jej ust ,  bo często ją nuciła i  mam   takie pragnienie by kiedyś  na jakiejś ważnej uroczystości ją mojej  Mamie zaśpiewać  i proszę Boga by to moje marzenie się spełniło .Miłego niedzielnego  odpoczynku Kochani Wam życzę i pozdrawiam serdecznie.
Miło ,że zaglądacie  i komentujecie i  wysyłacie mejle , za to Wam   bardzo dziękuję i dziękuje za to ,że Jesteście!!!

1 komentarz:

Emmaja535 pisze...


Cudny bukiecik na Dzien Mamy, a piosenka...przepiekna! Kocham takie piekne rodziny!

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...