.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

czwartek, 11 lipca 2013

Festyn w Kaletach...:)


Prace te wykonałam z przeznaczeniem na Festyn , który odbędzie się w Kaletach  dnia 14.07.2013r, z którego dochód będzie przeznaczony jako przysłowiowa "cegiełka" na renowację Zabytkowego Kościoła w Kaletach ...:) Filiżanka - złudzenie.....:)


Kwiatowa kula `ala różany kosz z 20 fioletowo -złotych róż ...:)Podstawa:)


Jestem  bardzo   szczęśliwa ,że w
tym roku po raz pierwszy dołączyłam do naszej Koleżanki Rękodzielniczki Eli z Kalet  , która sama wykonuje  od ponad 20 lat bardzo dużo prac na Festyn w Kaletach  , Dziewczyny   jeśli   byście chciały dołożyć swoja "cegiełkę" w postaci swojej pracy i wspomóc dochód z Festynu , a tym bardziej pomóc i odciążyć naszą Koleżankę Elę to zapraszam za rok , bo w tym roku Ela wykonała prace na Festyn sama ja z powodu przyczyn nie ode mnie zależnych nie mogłam prędzej  ogłosić tej  akcji , ale jeżeli  będziecie lub jesteście zainteresowana  celami   takimi jak ten lub podobnymi , a jest  ich  na prawdę  bardzo dużo  i byście chciały   bym  i ja ogłaszała  prędzej takie informacje to proszę  wyraźcie swą opinie na ten temat w komentarzu mejlu lub NK i FB za co z serca serdecznie dziękuję.
Pozdrawiam życząc miłego popołudnia:)

 Posłuchajmy razem.....2 komentarze:

Beata T pisze...

Cudo urzekła mnie ta filiżanka - i nie mogę pojąć jak jest zamocowana :))) Przepiękny bukiecik :)))

Agnieszka Cieślik pisze...

Przepiękne prace :)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...