.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

czwartek, 31 października 2013

Ania...:)

I doczekałam się stałam się mamą pełnoletniej córki ....
Wczoraj Ania  skończyła 18 lat ....Jeden z moich prezentów...
Różaniec....

Różaniec jest sposobem opowiadania o tym , co cieszy , smuci i podtrzymuje nadzieję. 
Jest przywołaniem Tej ,
która pozwala złożyć rękę w Jej ręce. Jest zanurzeniem się w miłość,ufność i wiarę Matki Najświętszej.
Aniu niech drogowskazem Twego dorosłego życia będzie zawsze Bóg , a  gdy w życiu smutne będzie Twoje serce , to Różaniec weź w swe ręce i podążaj dróżką Maryi , a zawsze i wszędzie dobrze w życiu  Ci będzie...

Świeczki zapalone 18- lat już skończone...


Przepiękny wczoraj mieliśmy dzień , zaczął się Mszą Świętą w intencji Ani, 
pozostały piękne wspomnienia,  był to dzień pełen radości i wzruszeń dla nas wszystkich ....

Dedykacja dla Anusi....:)


4 komentarze:

Ela 17 pisze...

Pięknie opisałas te uroczystość mój syn miał dokładnie tak samo od mszy św.jest moim najmłodszym dzieckiem którego bardzo póżno urodziłam ale jestem z niego bardzo dumna.

Joanna Langowska pisze...

Elu nigdy nie jest za późno na dziecko jeśli są takie Boże Plany, z serca serdecznie dziękuję,pozdrawiam cieplutko...:)

Anonimowy pisze...

Wszystkiego dobrego dla was..nie tylko dla córci..ale własnie dla Was

Joanna Langowska pisze...

Kochana Loyal Pat z serca serdecznie Ci dziękuję bardzo dziękuję i pozdrawiam milutko:)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...