.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

wtorek, 29 października 2013

Lustereczko powiedz przecie......:)

Moja kolejna nietypowa praca na zamówienie , której tu jeszcze nie pokazywałam  , jest to rama do lustra z 1938 roku czyli XX i XXI  dwa wieki w jednym :)

Lustro przed oprawieniem....


A tak prezentuje się
Lustro Antyk z 1938r. w ramie w moim wykonaniu.
Tworząc t ą ramę , pomyślałam sobie , że przez tyle lat musiało się bardzo dużo twarzy oglądać w tym lustrze...
 na pewno by to lustro opowiedziało nie jedną historię gdyby mogło przemówić....


Wielki zaszczyt móc tego  dokonać i spełnić najśmielsze oczekiwania Klienta , aż chciało by się powiedzieć :
Lustereczko , lustereczko powiedz przecie.........:)

I jak to zawsze robię pamiątkowe zdjęcie z moja pracą...:)


Większość z Was zna już tą pracę pokazywała ją na NK , mało bywałam na necie więc dopiero dziś odczytałam mejle i wieści prywatne gdzie pytaliście cz ta rama jest wykonana z drewna , otóż nie to jest recykling z prasy i na tym właśnie polega rękodzieło by stworzyć coś z niczego i by to było imitacją oryginału  , bardzo się cieszę ,że mi to się udało  i dziękuję za miłe słowa i wszystkie mejle ....:)

Posłuchajmy razem....
Kochani miłego wieczorku Wam życzę  a ja  tym czasem znikam do kuchni  robić torta  dla córci bo jutro ma urodziny .
Miłego wieczorku i miłej nocki , pozdrawiam i dziękuję ,że Jesteście !!!

Dobranoc 
Joanna:)

Brak komentarzy:

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...