.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

środa, 27 listopada 2013

POMÓŻMY ANIELCE !!!

" To co możesz uczynić jest tylko maleńka kroplą w ogromie oceanu , ale właśnie jest tym co nadaje sens Twojemu i Innym Życiu..." 


Kochani Rękodzielnicy z Zalewa i okolic połączmy nasze siły w tak szczytnym celu jakim jest niesienie pomocy potrzebującej Anielce !!! 

Kochani rękodzieło łączy Rękodzielników w całej Polsce i na całym Świecie, niech połączy i nas z naszej okolicy !! dla nas to tylko jedna praca wykonana naszymi rękoma , a dla Anielki aż kolejna złotówka potrzebna tak bardzo!!!

Pamiętajmy ,że dobro dzielone się pomnaża i wraca ze zdwojona siłą ....!!! 

Tak jak to mawiał Jan Paweł II cyt.:

"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. 

Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi."

Jan Paweł II

Ja już dołączyłam i zapraszam dołącz i TY !!!

Z poważaniem 
Rękodzielnik - Joanna Langowska.

Ta piosenka niech zagrzewa nas do rękodzielniczych twórczych prac z przeznaczeniem na licytację dla Anielki ...
Zapraszam posłuchajmy razem...

Brak komentarzy:

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...