.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

wtorek, 5 listopada 2013

Sama słodycz...:)

Witam Was Kochani :)
 Ostatnie posty ze względu na okoliczności nie były wesołe więc przyszłam posłodzić i Wam i sobie troszkę życie....:)
Moje przed ostatnie rękodzielnicze podboje to torty, które  udekorowałam według swego pomysłu co prawda nie jestem z zawodu cukiernikiem , ale uwielbiam spełniać się w twórczości kulinarnej ..:)
Tak prezentuje się torcik w moim wykonaniu


Tort ten zrobiłam z sześciu placków biszkoptowych  ,natomiast przełożyłam masami  o smaku tyramisowo-czekoladowo -waniliowym z nutą porzeczkowego dżemu i nalewki miodowej wierzcie mi smakował wybornie....
Tak się rozpędziłam z tymi wypiekami ,że zostało mi masy, szkoda  było wyrzucić więc upiekłam kolejny biszkopt i przełożyłam , wyszły dwa duże torty o tym samym smaku....w końcu jak szaleć to szaleć...

a prezentował się tak...


Nie mogłam się powstrzymać musiałam zapalić świeczki choć to było dzień po urodzinach Ani , ale kocham ten widok zapalonych świec na torcie to jest to na co czeka się cały rok.......A teraz narobię Wam samaka tak wyglądał po przekrojeniu...mniammmm....mi już ślinka leci a Wam Kochani ...:)Tak prezentowały się oba...:)


Dziś też coś działam , ale co to opowiem i pokażę później  a teraz zapraszam po tych słodkościach na kawkę co bym nam za słodko nie było....:)


Ok czas na mnie znikam do kuchni działać dalej, a tym czasem pozdrawiam Was Kochani i do następnego posta miłego popołudnia Wam życzę i dziękuję że Jesteście ......:)

Posłuchajmy razem....


1 komentarz:

Anka pisze...

Kocham takie torty!!!

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...