.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

środa, 6 listopada 2013

64 - Urodziny mojej Mamy..

 Wczoraj moja Mama skończyła 64 lata  z tej oto okazji przygotowałam małą niespodziankę o której wspomniałam wczoraj, ponieważ moja Mama nie chce kwiatów żywych , bo są ulotne , a bardzo lubi moje prace więc nie miałam problemu co dla niej przygotuję
****
 Na początek tego posta  najdroższa pamiątka memu sercu 
ja z moją ukochaną Mamą Osobą dzięki , której zaczęła się moja podróż przez życie...
Zdjęcie zrobione w locie  ,  bo prawie się ubierałyśmy by pojechać na cmentarz do mojego Brata.
Kochana Mamo z okazji urodzin życzę Ci dużo zdrowia  , wiele Łask Bożych i dużo Bożego Błogosławieństwa , z serca życzę Ci być z pomocą Bożą umiała odnaleźć radość w tym cierpieniu , które  nas dotknęło , obyś umiała odnaleźć radość życia każdego dnia na nowo w naszej nowej rzeczywistości .
Mamusiu dziękuję Ci ,że jesteś dla nas i przy nas  zawsze służąc pomocą i dobrym słowem oraz mądrą radą, dziękuję w imieniu nas wszystkich męża i dzieci z rodzinami.

Kocham Cię bardzo....moja Ukochana....

Filiżanka złudzenie 


Cała ta filiżanka odzwierciedla Osobę mojej Mamy , natomiast cztery wylewające się sznury koralików z niej to odzwierciedlenie nas mnie moich Braci i Taty ,natomiast kwiaty to nasze różne charaktery.
Jak patrze  na życie mojej Mamy to ta filiżanka jest idealnym Jej odzwierciedleniem , ponieważ każdy z nas był inny i chciał mieć Mamę  tylko dla siebie , a Ona musiała jak ta filiżanka i spodek wszystko to ogarnąć i umiejętnie pogodzić .
Aniołek na tej filiżance to Aniołek  odzwierciedlający Grzesia , natomiast biedroneczki to My.
Bardzo podobała się ta praca mojej Mamie z czego bardzo się cieszę.
i czas na tort 
troszkę odmłodziłam ilością świeczek na torcie moją Mamę , ale liczą się same chęci i tradycja...


Dedykacja dla mojej Mamy....
Brak komentarzy:

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...