.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

sobota, 16 listopada 2013

W wolnej chwili ...:)

Cześć Kochani ...:) 
Witam nowych i stałych Obserwatorów mojego bloga , dziękuję za to,że Jesteście!!!

Właśnie przeglądałam Nk i patrze ,że tu brak moich ostatnich prac więc tak...
Moje ostatnie prace to ...

Pierwsza z nich to stroik  tym razem z kwiatów sztucznych ...


i następna praca to...
Jak wiecie moje ostatnie dni były iście kulinarno -rękodzielnicze. Na dowód tego mam kolejnego torcika , którego wykonałam dla moich gości Beaty i Tolka, których serdecznie pozdrawiamy.
Ostatnie dni  były twórczo-tortowe i właśnie zdałam sobie sprawę ,że wygląda na to ,iż bardziej dbam o to by za bardzo nie schudnąć niż rzeczywiście schudnąć , ale co tam patrząc w lustro sobie powtarzam ,że  kochanego ciałka nigdy nie za wiele, a  jak szaleć to szaleć .... po za tym idą święta , a z nimi Mikołaj i prezenty... i tu mam do Mikołaja skromną prośbę....


Właśnie Mikołaju tylko bez pomyłki poproszę....!!!!!!!!!!!!!!

 Bardzo rozśmieszył mnie ten powyższy  tekst  , żeby to się tak dało, na tej kasie mi nie zależy , bo nie jestem materialistką , ale na tym ciałku to hmmm  chętnie przygarnę ....:) 

Dla umilenia chwili , posłuchajmy razem

1 komentarz:

Amanda Wójcik pisze...

Zjadłabym taki tort;) Zapraszam do mnie i wspólnej obserwacji;)
http://lifearthandmade.blogspot.com/

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...