.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

sobota, 16 listopada 2013

ZAPROSZENIE....:)Wczoraj dostałam zaproszenie na spotkanie z Firmą Forever i specjalnym gościem 
dr n.m.Małgorzatą Stręk z Akademii Medycznej w Łodzi  tematem tego spotkania będzie:
" Jak utrzymać zdrowie i zatrzymać czas korzystając z produktów Forever" .
Spotkanie to odbędzie się w Ostródzie o godz.12:30 , wstęp wolny i jako dystrybutor w/w Firmy mogę zabrać ze sobą chętne Osoby.
Kochani wiem ,że mam zaległości w postach o suplementacji i z mejli i rozmów tel wiem ,że czekacie na te posty , ale jeśli macie ochotę , czas i chcielibyście posłuchać naszych wykładów na w/w temat to bardzo serdecznie zapraszam  na prawdę warto być tam i posłuchać co w dzisiejszych czasach oferuje nam Firma Forever , a czego nie znajdziecie nigdzie indziej. Ze swojego doświadczenia  mogę powiedzieć i w następnych postach mogę okazać swe wyniki , gdzie mam już udokumentowane wyleczenie  swego czasu bardzo chore serce .
Zapraszam i jeśli były by chętne Osoby to proszę piszcie na mejla  , a ja podam dokładny adres gdzie ta konferencja się odbędzie.


Kochani ja już dokonałam wyboru i wracam do upragnionego zdrowia 
a teraz zapraszam do lektury...posłuchajmy razem ....
Pozdrawiam życząc miłego dnia:)

1 komentarz:

Szafy Gliwice pisze...

Domyślam się, że chodzi o firmę Forever Living Products. Byłam kiedyś na jednej z prezentacji domowych, takich kameralnych. Zdziwiło mnie, że ich produkty aloesowe choć nie kosztują mało to cieszyły się wśród gości niemałą popularnością.

Kto potrzebuje suplementacji ? No tak, w dzisiejszych czasach każdy ale z pewnością mniej my, które robimy tak świetne domowe przetwory :)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...