.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

sobota, 14 grudnia 2013

IMIENINOWO...:)

Ostatnio miałam bardzo napięty grafik i dużo pracy , ale po mimo wszystko znalazłam czas na realizację nowych prac na imieniny dla dwóch Pań.
Pierwszą pracą była bombonierka na imieniny dla 90 letniej Pani ...:)


Natomiast drugą pracą była filiżanka dla pasjonatki i kolekcjonerki filiżanek z Warszawy , cieszę się,że pośród tak dużego zbioru znalazło się i moje dzieło, które wykonałam według życzenia Pani Ani ...:)


 To na koniec Wam posłodzę i przy okazji nadrobię zaległości .
Od imienin Andrzeja już troszkę upłynęło , a że mój Tato Andrzej to z okazji imienin zrobiłam torta ...


Tak prezentował się cały...:)


Mój Mąż i dzieci to same łasuchy więc musiałam wykonać dwa  , bo inaczej mój Tato torta by nie zobaczył...:)Posłuchajmy razem...
Kochani dziękuję za Waszą obecność pod czas mojej nie obecności na moim blogu, dziękuję  za to ,że Jesteście , pozdrawiam....:)

2 komentarze:

Agnieszka pisze...

Bombonierki to ja tu nie widzę:)
Ślicznie ją ozdobiłaś a to że tam gdzieś się ukrywa to wierzę na słowo:)

Joanna Langowska pisze...

Agniesiu na pewno tam jest :D ,dziękuję i pozdrawiam serdecznie:)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...