.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

piątek, 20 grudnia 2013

Dar serca-Wylicytowany Obraz...

Witam Was moi Mili...:)
We wtorek dostałam wyczekiwaną przeze mnie przesyłkę , w której był Obraz Matki Bożej Ostrobramskiej,ale dopiero dziś mam chwilkę by  pokazać te piękne Cudo.
Obraz ten wylicytowałam pod czas zorganizowanego bazarku dla Czarka chorego chłopca z Ostródy.
Bardzo się cieszę ,że to właśnie ja jestem szczęśliwym  posiadaczem tego dzieła sztuki w wykonani Rozalii Mackiewicz.
Zapraszam do galerii prac Rozalki Mackiewicz TUTAJ .
Jestem zachwycona tym Obrazem i bardzo podziwiam ile pracy włożyła w wykonanie tego Obrazu Rozalka , podziwiacie moją cierpliwość  i zamiłowanie do rękodzieła ,ale ja podziwiam Rozalkę za te tysiące krzyżyków z czego powstał tak cudowny wizerunek Matki Bożej.
Po świętach lub po nowym roku oddam ten Obraz do obramowania jaki będzie tego efekt pokażę jak już będzie gotowy.
Tak On prezentuje się w całości...prawda ,że przepiękny ...?Rozalko dziękuję , że dzięki Twojej pracy mogłam razem z moją rodziną podarować cegiełkę na leczenie chorego chłopca z Ostródy.
Wielką radość mi sprawił ten Obraz tym bardziej teraz przed świętami kiedy jest mi bardzo smutno,bo te święta nie są łatwymi do przeżycia świętami dla mnie samej i mojej rodziny , ponieważ  jak już wiecie  25.12.13r  minie pierwsza rocznica śmierci mojego brata Grzesia , bardzo to przeżywam i się martwię o swoich Rodziców, ale wszystko powierzam Bożej Opatrzności , najważniejsze by być razem , a  jakoś to wszystko przetrwamy.
Kochani po mimo ,że mam wielki smutek w sercu z różnych przyczyn i zdarzeń losowych , to za razem mam wielką radość ,że po mimo wszystko mogłam pomóc kolejnemu choremu dziecku.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję Organizatorom za wspaniała akcję dla chorego Czarka z Ostródy i dziękuję Rozalce ze wspaniałą pracę jaką jest ten Obraz dzięki , któremu Obie mogłyśmy pomóc Czarusiowi.

Posłuchajmy razem...


Brak komentarzy:

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...