.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

wtorek, 10 grudnia 2013

Forever Ostróda - Warszawa...:)

Witam Was Kochani :)
Kochani piszecie ,że mało pisze o suplementacji i że w ogóle mało tu bywam , ale cóż zrobić jak zapadłam na nową chorobę tylko ,że teraz jest to choroba  chroniczny brak czasu  ...:)
Ostatnio nadrabiam wszelkie zaległości w każdej dziedzinie mojego życia , ciesze się i dziękuję mojemu Mężowi ,że dzięki niemu  , bo zastąpił mnie w naszej pracy mogłam być na tak bardzo dla mnie ważnych spotkaniach z lekarzami Forever wszystkie te wykłady to bezcenna kopalnia wiedzy , na które zachęcam i zapraszam  Was Kochani .
 Bardzo mnie to porywa co później przydaje mi się w codziennym stosowaniu suplementacji dzięki , której wyleczyłam się już z reumatoidalnego zapalenia mięśnia sercowego , o którym pisałam Wam ponad rok temu oraz poprawiły mi się ku mojemu zdziwieniu wyniki z tarczycy.
Moja niedoczynność tarczycy ,o której dowiedziałam się 15 lat temu , wynosiła 0,16 i tak utrzymywał się przez kilkanaście lat i z dnia na dzień stawałam się wrakiem człowieka  , natomiast dziś po 2 latach suplementacji  mam już wynik 2,69  jest to dla mnie ogromny sukces w tak krótkim czasie , ponieważ dopiero teraz zaczynam żyć na pełnych obrotach co do tej pory nie było możliwe. 
W styczniu idę na wizytę kontrolną napiszę więcej.


Ostróda 17.11.2013r.


Zjazd Polski części północnej z Firmą Forever i specjalnym gościem 
dr n.m.Małgorzatą Stręk - biochemikiem z Akademii Medycznej w Łodzi , tematem tego spotkania było:
" Jak utrzymać zdrowie i zatrzymać czas korzystając z produktów Forever" .
Po mojej prawej stronie moja Kochana Mama , natomiast po lewej Pani dr Małgorzata Stręk , a pozostałe Osoby to Koleżanki i Koledzy Dystrybutorzy firmy Forever ...

A teraz zapraszam Was na poniższy archiwalny już wykład ....


A teraz zapraszam w podróż do Warszawy ... :)

Kolejnym zjazdem na którym  byłyśmy to 
Ogólnopolski zjazd Dystrybutorów Forever i zaproszonych Gości z USA.
Success Day 24.11.2013r. Novotel Warszawa Centrum
Świętuj z Nami 20 lat Forever w Polsce .


Do "Bycia Forever "
zaprosiłam swoją Mamę i Córkę , gdzie moja Mama odebrała z rąk Pana Dyrektora w Warszawie Awans  w Forever , teraz czas na kolejne .


Kochani piszecie nk i mówicie w realnym życiu ,że  moja Mama pięknie i młodo  wygląda , dziękuję Wam za te słowa ,ale to wszystko dzięki właśnie suplementacji .  
Nikt nie wie ,że z powodu przykrych doświadczeń i wielu przykrości 
z różnych przyczyn i zdarzeń losowych przeszła dwa zawały i stała ,że tak określę przed trzecim ,tak jak ja była bardzo chora i tak jak we mnie w niej po woli  gasło życie z powodu i chorób i tych przykrych przejść. 
Zaprosiłam ją do suplementacji  i do Forever dziś po 2 latach suplementacji nasze zdrowia się odwdzięcza  i serce również .
Obie z moja Mamą jesteśmy po badaniach u kardiologa , na które poszłyśmy w kwietniu i okazało się ,że nasze serca dzieki suplementacji są zdrowe , obie bardzo się wspieramy i nadal suplementujemy , bo w dzisiejszych czasach tylko suplementacja jest w stanie nam pomóc.
Przecież myśląc logicznie to na początku jak Pan Bóg tworzył świat to stworzył wszelkie zioła na wszelkie choroby, ale antybiotyków i wszelkich innych medykamentów nam w swej chojności nie zaoferowal , to stworzył człowiek  więc skoro te wszystkie proszki nie były nam potrzene np.100lat temu to jaki jest sens faszerować się nimi teraz?
 Ja już zrozumiałam ,na  naszych przykładach ,że na każdą chorobę Matka Natura ma w swej bogatej ofercie antidotum , które umiejętnie skompletowała właśnie Firma Forever i jestem bardzo wdzięczna Pani, która mnie zaprosiła i wytłumaczyła na czym polega suplementacja  ja to stsouję i jestem żywym świadectwem na to ,że to pomaga i faktycznie działa co mamy udokumentowane w wynikach.
Dzięki suplementom każdego dnia pokonujemy same siebie i pomagamy innym.A tu część ze 150 osób  nowo awansowanych Dystrybutorów Forever 


Na ten zjazd przybyło około 600 osób...
Przybywa nas do Forever dołączają też polscy sportowcy dowód na to jest obecność i piękny pokaz Katarzyny Jurkowskiej.
Katarzyna Jurkowska w towarzystwie Pana Dyrektora i Pani Bogumiły ...:)
 Kasia jak sama powiedziała dzięki suplementom  odnosi sukcesy w sporcie .
Zapraszam zobaczcie czym się specjalizuje....


I jak na urodziny przystało był też i tort
I na koniec dwie moje Kochane Dziewczyny ...:)


Kochani wybaczcie , ale zaktualizowałam wczorajszy wpis i o  czymś muszę Wam napisać...
Kochani warto się zastanowić  i przemyśleć czy nie poddać się suplementacji  wiele jest chorób , które można wyleczyć bez operacji , a gwarantuję Wam ,że efekty leczenia będą widoczne w bardzo krótkim czasie jestem na to dowodem.
Miałam nie pisać o historii Moniki , której pomogłam uratować stopę , ale może jest więcej takich przypadków jak ten.
Przez przypadek ponad rok temu wzięłam do rąk Gazetę Morąską , gdzie była prośba o pomoc w znalezieniu dobrego lekarza by uratować nogę Moniki , kiedy zaczęłam czytać jej historie po pierwszej kolumnie moje oczy zapełniły się łzami i nie mogłam czytać już dalej , ponieważ historia Moniki była podobna do mojej  gdzie została sama sobie z chorą nogą ,a jedynym ratunkiem była amputacja . 
Postanowiłam natychmiast jej pomóc.
Zadzwoniłam do redakcji Gazety Morąskiej tam odesłała mnie Pani  do redakcji w Olsztynie,ponieważ był to artykuł redaktora z Olsztyna. Napisałam mejla do tego Pana i odzew był szybki  wieczorem rozmawiałam telefonicznie z Moniką .
Dałam jej namiary do mojej pani Doktor  i wyobraźcie sobie Monika poddała się przez rok suplementacji i stopę  ma do dziś. Wiem ,że była na kontroli  i lekarze chcą podjąć się leczenia , ponieważ stwierdzili ,że stopę można wyleczyć bez operacji. A jakie teraz dalsze  leczenie  Monika wybierze to tylko i wyłącznie  jej sprawa , ja mam sumienie spokojne ,że wiedziałam i pomogłam.  Jestem bardzo szczęśliwa ,że udało mi się dziewczynie pomóc , a co by było gdybym tej gazety nie wzięła do rąk... i to wszystko tylko  dzięki suplementacji .
Posłuchajmy razem...Może moje wpisy o suplementacji kogoś bawią lub śmieszą ,ale nie przejmuję się tym nie jedno w życiu przeżyłam i przeszłam to i to przeżyję ,ale wiem że są taż takie osoby , którym właśnie ten wpis uświadomi i poinformuje o innym  i bardzo skutecznym sposobie badania i leczenia .


Pozdrawiamy Was Kochani i zapraszamy do nas do Forever  tu każdy spełnia swoje marzenie i odnajduje szczęście i upragnione zdrowie , dzięki , któremu życie staje się piękniejsze...::)

1 komentarz:

Loyal Pat pisze...

Ach zdrowie nasze , jakie cenne jesteś:):)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...