.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

sobota, 14 grudnia 2013

Koncert Ks. Stefana Ceberka...

Ksiądz Stefan Ceberek....Dwa tygodnie temu w mojej Parafii odbyły się Rekolekcje , które prowadził Ks.Stefan Ceberek...
Do dziś jestem pod wrażeniem jego osobowości i stylu bycia ...dla mnie to
Nie zwykła postać niezwykła osobowość dzięki niemu jeszcze bardziej zrozumiałam sens swego istnienia   i życia w dzisiejszych czasach... ,ale najpiękniejszym wydarzeniem i punktem kulminacyjnym było koncert w wykonaniu Księdza Ceberka . Wiem ,że Ksiądz Ceberek jest zapraszany na Rekolekcje i nie tylko w różnych parafiach i co mogę powiedzieć i polecić to jego Koncert na prawdę warto posłuchać przekazu po przez wprowadzenie do każdej pieśni , która sam napisał i zaśpiewał.
Znalazłam na YT część tego koncertu zapraszam posłuchajcie ....nie mogę wgrać tu na bloga , a żebyście mogli posłuchać kliknijcie w poniższy link...


Mnie osobiście bardzo wzrusza pieśń w wykonaniu Księdza Ceberka "Cuda , cuda niepojęte..."
i pieśń , którą często słuchałam podczas swej wieloletniej choroby często utożsamiając się z jej przekazem ... to " Na zbolałe Twe Ramiona..." 
 Można było  zakupić płyty z pieśniami w wykonaniu Ks.Ceberka nie spodziewałam się ,że będzie taka możliwość zakupienia ich  po koncercie  nie miałam ze sobą pieniędzy i kiedy zobaczyłam jaki tłum obłego stoisko z płytkami , byłam przekonana ,że wszystko już rozkupione i że więcej nie ma. Rano na rekolekcje poszedł mój Mąż i zrobił mi wielką niespodziankę zakupił mi wszystkie płytki  Ks.Ceberka  moja radość była ogromna  on wie jak bardzo kocham śpiew i grę na gitarze...za co bardzo dziękuję mojemu Mężowi...:)
A teraz posłuchajmy razem....Brak komentarzy:

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...