.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

sobota, 21 grudnia 2013

Miłego dnia...


Gdy  ktoś do drzwi Twych zapuka, to nie mów, że nie ma Cię w domu, mieć serce, nie wielka to sztuka i czasem otwieraj je w domu ,bo ludzi samotnych jest wielu i smutno im bywa jak Tobie ,chcą wesprzeć się na przyjacielu ,szukają go w drugiej osobie.


 Jeśli drzwi im zamkniesz przed nosem, odejdą załamani przybici, lecz nikt z nas nie rządzi swym losem i Ciebie też smutek przychwyci i do drzwi też czyichś zapukasz ,gdy powie, że nie ma go w domu... Zrozumiesz, że kochać to sztuka i drzwi już nie zamkniesz nikomu.


Żyjmy tak jak by to miał być ostatni dzień naszego życia , bo każdy dzień jest przecież do przeżycia...

Nie możemy zatrzymać żadnego dnia, ale możemy go nie stracić, dlatego czyńmy dobro, póki mamy czas. [....]

Bo nie trudno być człowiekiem dla człowieka wystarczy tylko chcieć...

Ja osobiście życzę Wam samych życzliwych ludzi na waszej drodze , a w szczególności prawdziwych i szczerych przyjaciół , którzy nie opuszczą Was , kiedy najbardziej  będziecie ich potrzebować 

Dedyk dla Was ...
Posłuchajmy razem...

Miłego dnia Kochani  , dziękuję za to ,że Jesteście!!!

2 komentarze:

Pani Niteczka prezentuje pisze...

W tym dniu radosnym, oczekiwanym,
gdzie gasną spory, goją się rany
życzymy Wam zdrowia, życzymy miłości,
niech błogi spokój w sercach zagości,
szczerości duszy, zapachu ciasta,
przyjaźni, która jak miłość wzrasta,
kochanej twarzy, co rano budzi,
i wokół pełno życzliwych ludzi!!!!!!
Wesołych Świąt
życzy
Pani Niteczka z rodziną

Joanna Langowska pisze...

Pani Niteczko z serca serdecznie dziękuję i na wzajem samych serdeczności każdego dnia na nowo , pozdrawiam świątecznie:)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...