.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

środa, 25 grudnia 2013

Wesołych Świąt Kochani ...:)

Zatrzymaj się na chwilę w gonitwie codziennych spraw . 
Ucisz myśli  i wsłuchaj się w ciszę swej duszy , to na pewno usłyszysz pukanie do drzwi...
To sam Bóg przynosi Ci swojego Syna , abyś Go przyjął  do swego serca ...
Zapal świece i zasiądź z rodziną przy stole podziel się opłatkiem i świętuj i raduj się z nimi ...
z narodzin Jezusa...
Niech Boskie Dzieciątko Nadzieja człowieka i świata będzie dla Ciebie i Twojej rodziny Światłem każdego dnia ,niech będzie Mocą w codziennych pracach i cierpieniach,niech będzie Drogowskazem do Miłości Boga i do serca drugiego człowieka, bo gdzie miłość i Bóg prowadzi tam zawsze dobrze wszystko wyprowadzi czego i sobie i Tobie  z  całego serca życzę ...:)
 Kochani zdrowych ,radosnych w miłej rodzinnej atmosferze Świąt Bożego  Narodzenia oraz dużo zdrowia i wiele Łask Bożych  i dużo Bożego Błogosławieństwa  każdego dnia na nowo.
Wesołych świąt ...!!!
Pozdrawiamy Was Świątecznie 
Joanna z Mężem 
i
Dziećmi...:)
3 komentarze:

Iga pisze...

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku :)

Joanna Langowska pisze...

Igo z serca serdecznie dziękuję i na wzajem samych serdeczności każdego dnia na nowo , pozdrawiam świątecznie:)

Nitki A nitki pisze...

WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT!!!! ORAZ NIECH BÓG OTOCZY ŁASKAMI TWOJĄ RODZINKĘ W CAŁYM 2014 R.:)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...