.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

niedziela, 19 stycznia 2014

Drzewka i filiżanka...:)

Witam Was moi Mili .
Już nie mogę się  doczekać ferii , by mieć więcej czasu na realizację swych planów i marzeń rękodzielniczych. 
Od poniedziałku do piątku żyję jak ja to nazywam pod zegarek muszę się wyrabiać na godzinę między zawiezieniem dzieci do szkoły , a ich odebraniem miałam wiele zaplanowanych  prac , które wymagają dużo czasu by je wykonać  , ale muszę to zostawić na ferie  , natomiast w tym tygodniu po mimo okrojonego czasu udało mi się stworzyć ,kilka małych projektów , które marzyły mi się od dawna.
 Na początek powtórka z rozrywki moje ukochane drzewka bonsai, którymi fascynuję się od dziecięcych lat . 
Urzekają mnie swym kształtem i nie powtarzalną urodą, którą próbowałam odtworzyć w swoich pracach , czy mi się udało ...? 
Myślę ,że tak , bo nie wymagają nie wiadomo jakiej wyobraźni wystarczy tylko odrobina inspiracji i pierwowzór zaczerpnięty z natury w moim przypadku  z pomocą przybył 
"wujek Google " i '' ciocia wyszukiwarka" 
Moją inspiracją było to zdjęcie TUTAJ , ale i tak musiałam zrobić to po swojemu ...
Na początek drzewko , które najbardziej przypadło mi do gustu , ten kształt jaki uzyskałam i błysk igiełek po prostu to bonsai zawładnęło moim sercem...
Najpierw powstała wersja bez czerwonych owoców ,


ale wciąż czegoś mi brakowało wydawało mi się smutne więc dodałam swoje pięć groszy 
i całość prezentuje się tak...


Następnie powstała wersja dużo mniejsza z dodatkiem kwiatków, ponieważ ta wersja też mi się podoba więc stworzyłam to co poniżej....


I ostatnia w minionym tygodniu moja praca to filiżanka - złudzenie, którą wykonałam dla siebie by zdobiła wnętrze mojego domu ...:)Obecnie pracuję  nad dużymi projektami , które już prezentowałam w swoim dorobku artystycznym tu na blogu ,więc będzie to co już znacie , ale tym razem posłuży to jako dekoracja mojego domu...:)
 Zapraszam posłuchajmy razem piosenki z moich lat młodości ....:)Miłego niedzielnego wypoczynku Wam Kochani życzę i pozdrawiam serdecznie:)
Joanna...:)

3 komentarze:

tuJa pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
tuJa pisze...

Wowo, Świetna ta filiżanka :)
Zajrzyj do mnie po odbiór wyróżnienia: http://tuja89.blogspot.com/2014/02/wyroznienie.html
Pozdrawiam :)

Joanna Langowska pisze...

Dziękuję za komentarz i wyróżnienie , pozdrawiam:)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...