.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

środa, 22 stycznia 2014

Korona i butelkowa dama...

Witam wieczorkiem...
Dziś pragnę zaprezentować dwie  prace, które wykonałam  na szczególne okazje...

Pierwsza to korona dla małego Króla...


I druga moja praca to dekoracja butelki tym razem jest to piękna Dama...

Dama -
 dekoracja butelki z  zawartością rozgrzewającą na te chłodne zimowe wieczory ...:)Posłuchajmy razem....


Miłych snów dobranoc, pozdrawiam
 Joanna...:)

2 komentarze:

Dorota Piórkowska pisze...

Kochana Joasiu. Piękne prace tworzysz. Dama jest cudowna, a piosenka piękna bardzo nastrojowa. Oddaje Twoją wrażliwość na życie (tak mi się wydaje, chociaż nie znam Cię osobiście). Piszesz piękne, mądre posty, Twoje wartości życiowe są podobne do moich dlatego jest mi to chyba tak bliskie sercu. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego. Powodzenia.

Joanna Langowska pisze...

Dorotko , a ja Tobie z serca serdecznie dziękuję za tak piękny komentarz , który daje radość i nadaje sens temu co tu na blogu prezentuję ,pozdrawiam serdecznie:)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...