.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

sobota, 4 stycznia 2014

Licznik odwiedzin 04.01.2014r wynosi 85.000 wizyt z całego świata.

Kochani serdecznie Wam dziękuję za tak liczne odwiedziny na moim blogu.
Bloguję od 18.10.2011r, nie zawsze wychodzi mi to blogowanie idealnie tak jak Wam ,ale się staram jak umiem ciągle się ucząc na swych błędach i myślę że  jak na 2lata  i 3 miesiące bycia w wirtualnym świecie to i tak osiągnęłam dobry wynik, za co z serca serdecznie Wam Kochani dziękuję.
Ten rok rozpoczynam pod hasłem ...
"Rok spełniania moich i mojej rodziny marzeń !..."
 jakie będą wyniki okaże się  na koniec roku ... :)

2 komentarze:

Stokrotka Aga pisze...

I nie ma się co dziwić, Pani Asiu! Tylko pogratulować!
Dziękuję za życzenia Noworoczne, które zamieściła Pani u mnie na blogu.
ja mogę tylko życzyć Pani zdrowia i równie pięknych pomysłów:)
Pozdrawiam:)

Joanna Langowska pisze...

Stokrotko Ago z serca serdecznie dziękuję:)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...