.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej miejscowości mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

środa, 4 lutego 2015

Szydełkowo- bibułowy styczeń cz.II...:)

Dziś post z serii "coś dla mnie" inaczej pomarańczowo mi ....
Kochani dziś pragnę zaprezentować  poduchy  w kolorze pomarańczowym z czerwonymi dodatkami w wykonaniu mojej Mamy , których szczęśliwym posiadaczem jestem ja ...:)

A więc tak prezentuje się serweta oraz poduchy......                                                


A tak całość razem ....


 By wyeksponować pomarańcz w pokoju zrobiłam bukiet róż , który prezentuje się bardzo gustownie i świetnie komponuje z poduchami i kolorami w moim pokoju...


Tak prezentują się w miejscu przeznaczenia...


A dla ocieplenia klimatu  i nadania
 nutki romantyzmu w pomieszczeniu wykonałam dekorację świecy w szkle .....


Cudowny jest efekt tej dekoracji zwłaszcza wieczorową porą ...
(jak zrobię fotkę to zaprezentuję)...


Obecnie czekam na złoty kordonek by dokończyć kolejne dodatki w kolorze pomarańczowym...
które będą wyglądały tak ...


Nie mogę doczekać się już całości zestawu podkładek , ale po niedzieli myślę ,że zrealizuję ten projekt...:)
A tym czasem dziękuję za taką liczną liczbę odwiedzin i wszystkie mejle i wiadomości prywatne oraz komentarze...:)
A tym czasem pozdrawiam i dziergam dalej...:)1 komentarz:

Iwona pisze...

Kochana same cudowności:)Pozdrawiam:)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...