.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

poniedziałek, 2 lutego 2015

Szydełkowy styczeń cz.I ...:)

Witam Kochani,dziś zaprezentuję Wam prace szydełkowe , które tworzyłam w wolnych chwilach ...

Na początek pragnę zaprezentować bolerko  ,które wykonałam  w ciągu trzech dni dla mojej Córci na studniówkę.
Jestem na prawdę zadowolona z efektu końcowego i dumna z siebie,ponieważ bolerko zrobiłam bez schematu metoda prób i błędów  po raz pierwszy w życiu .

Przód bolerka...


























Tył bolerka...



























I znów będę się nieskromnie chwalić , 
 chusta ,która prezentowałam w poprzednim poście bardzo spodobała się moim Dziewczynom, do tego stopnia , że musiałam wykonać kolejne dla nich 
więc powstały  takie prace....

1 chusta w kolorze bordo ,szkoda tylko ,że zdjęcie nie oddaje rzeczywistego jej uroku...



oraz II chusta w kolorze bordo , ale z innymi motywami dekoracyjnymi...






Tworzenie prac szydełkowych zajmuje  sporo czasu ,ale dla takich efektów warto pielęgnować i unowocześniać swoją Pasję do czego i Was Kochani zachęcam i zapraszam to zdrowy nałóg ,  którego nie trzeba zwalczać tylko pielęgnować i rozwijać  spędzając przy tym przyjemnie i korzystnie czas...:)


2 komentarze:

Gosia pisze...

Piękne prace! Podziwiam za cierpliwość, bo to dość duże wyzwania:)

Iwona pisze...

Kochana super:)Bolerko świetne:)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...